Čištění prostoru zvukem

Může to znít zvláštně, ale stejně tak jako naše těla nejsou tvořena pouze hmotou, tak i prostor a předměty v něm v sobě nesou vlastní, nehmotnou energii, která však na nás může mít i negativní vliv. Negativní energie v domech, firmách či hotelech velmi škodí osobám, které se v prostorech zdržují.

Největší problém tak nastává hlavně v našich domovech, jelikož tam trávíme podstatnou část našich životů. Pokud nejsme prvními obyvateli našeho bytu či domu, může prostor nést pozůstatky energií předchozích majitelů. Prostory pak mají v sobě uložené energetické informace o předchozích událostech, které se tam staly (hádky, nemoci, smrt,…). Negativní energie v prostoru mohou způsobovat špatné pocity, problémy ve vztazích, nedostatek financí a dokonce i zdravotní problémy.

Aby se tedy do prostoru mohla dostat pozitivní energie, je třeba prostor řádně energeticky pročistit. Existují různé způsob očisty. Já používám čištění pomocí zvuku. Harmonický zvuk je tvořen energetickými vibracemi, pročišťuje všechny molekuly v prostoru a funguje také jako detoxikační prostředek. Stejně tak jako se energie v přírodě čistí pomocí hromů při bouřce, tak i hlasité, harmonické tóny mohou pročistit energii v domě.

27 prosince, 2020

Napsat komentář