Energetické čištění prostoru

Každý prostor má svou energii, která může být pozitivní nebo negativní. V prostorech s negativní energií se cítíme stísněně, může nás bolet hlava a můžeme být během krátké chvíle velmi unaveni. Toto se týká nejen bytových a domovních prostor, ale i zahrad a pracovišť.

Negativní energie v prostoru vniká různými vlivy. Může se jednat o hádky. negativní myšlenky, výbuchy vzteku, dlouhodobá onemocnění či smrt v minulosti. Negativní energie také vniká v domech, které byly postaveny na místech, kde v minulosti byly popraviště, vězení či podobné zařízení, kde vnikala bolest a pomalé umírání. V těchto domech se negativní energie drží i celá staletí.

Na energetické čistění prostoru je ideální sůl. Nakupte si jednorázové hluboké misky nebo krabičky a do každé nasypte alespoň 1 kg soli. Nepoužívejte kuchyňské nádobí, ze kterého jíte. Do místnosti, kterou chcete očistit rozestavte do každého rohu jednu misku se solí. Zpravidla platí 1kg soli = 1 týden. Pokud tedy dáte do každého rohu jednu misku, musíte je za 4 týdny vyhodit. Navíc sůl funguje jako houba, tzn. když je plná, vše pouští zpátky do prostoru. Po tomto procesu tedy sůl i nádoby vyhodíte. Opravdu vyhodit! Sůl ani nádoby už dál nepoužívejte. Sůl je plná všeho, čeho se chcete zbavit.

Jak často tento proces opakovat? Podle toho, jak to cítíte. Při vyšším zanesení negativní energií je třeba opakovat čištění častěji. Příjemným pravidlem je však dělat energetickou očistu s příchodem nového ročního období.

Poté, co takto vyčistíte prostor, je potřeba místnost dobít čerstvou energií. Na to je ideální pomocník aromalampa. Použijte vonné esenciální olejíčky dle vaší obliby. Pro zklidnění atmosféry je ideální levandule. Pro celkové vyčištění se používá vůně borovice či cintrónu.

Další energetické čističe jsou například tibetské mísy nebo vonné tyčinky.

Jiří Tůma

9 listopadu, 2019

Napsat komentář