Andělská znamení

Andělé se snaží přitáhnout naši pozornost pomocí nejrůznějších znamení. Vyzývají nás tak ke komunikaci s nimi.

Zde uvádím nejběžnější andělská znamení:

  • Andělská čísla – Patří mezi nejběžnější znamení. Vidíme neustále se opakující číselné kombinace. Může to být na digitálních hodinách (22:22, 05:55,…), na SPZ aut, na letáčcích nebo na účtenkách z obchodu.
  • Peříčka – Peříčka žádný určitý význam nemají, pouze nám připomínají přítomnost andělů. Peříčka můžeme vidět poletovat při procházce, nebo je nacházíme na ulici či v parku.
  • Slovo ,,anděl” – Andělé se tímto znamením snaží upoutat naši pozornost. Můžete ho slyšel nebo vidět v televizních novinách, na značce u silnice nebo třeba jako samolepku na autě. Andělé nás tímto zdraví.
  • Motýlci – Najednou se kolem nás začínají objevovat samí motýli. Mohou nás sledovat na procházce nebo vlétnou do bytu otevřeným oknem.
  • Andělská světla – Každý archanděl vyzařuje jiné světlo. Například archanděl Gabriel se vyznačuje oranžovou barvou, Rafael zase zelenou. Jsou to malé světelné záblesky, které můžeme sami spatřit. Obvykle se tak děje koutkem oka (jistě jste to už zažili). Jakmile se však otočíte, nic zvláštního nevidíte. Koutek oka je totiž velmi citlivý a andělské světlo dokáže dobře zachytit.

Takových znamení můžete vidět mnohem víc. Všechny však mají něco společného – neustále se opakují pořád dokola, jsou pozitivní a povzbuzující. Každý může mít však jiné druhy znamení, přes které s ním andělé komunikují.

Jiří Tůma

22 října, 2019

Napsat komentář