O mobilních masážích

Mobilní masáže provádím u klientů doma, v kanceláři, hotelovém pokoji nebo na jiném místě, které si klienti zvolí. 

Dojíždím zejména do okrajových částí Českých Budějovic a okolních vesnic či měst. Až na výjimky nedojíždím do center měst, do přeplněných sídlišť, do tzv. ,,modrých zón“ (kromě zóny ,,G“ v Českých Budějovicích) nebo do jiných míst se špatným parkováním. V letních měsících lze přijet na zahradu nebo do přírody.

Po domluvě je také možné přijet na jiné místo v České republice, například na různé veřejné i soukromé akce, relaxační a regenerační pobyty, sportovní akce, firemní teambuildingy nebo večírky a párty. Vždy je podmínkou možnost parkování v rozumné vzdálenosti od místa masáže.

Co vozím sebou:

 • skládací masérské lehátko
 • masážní olej nebo emulzi
 • dezinfekci
 • velkou osušku na lehátko
 • malý ručník na podhlavník
 • tibetskou mísu (pokud si objednáte masáž zvukem)
 • hudbu (pokud nemáte svou vlastní)

Co potřebuji od vás:

 • možnost zaparkování v dosahu místa masáže
 • prostor (místnost, zahrada, kancelář, pokoj,…)
 • osušku nebo deku, kterou vás přikryji
 • teplou vodu na umytí rukou
 • váš čas

5 tipů jak se připravit na mobilní masáž

Mobilní masér je člověk, který přijede až k vám domů s přenosným masérským lehátkem a dopřeje vám masáže přímo ve svém pohodlí bez nutnosti cestování do masérského salonu. Tato služba nevyžaduje žádnou speciální přípravu, ačkoliv zde je pár tipů, které je dobré znát předem.

1. Místnost s klidem

Na masáž zkuste vybrat místnost, kterou budete mít během masáže zcela pro sebe. Samozřejmě pokud máte garsonku, tak to jinak nejde, ale pokud máte tu možnost, určitě poproste členy rodiny, aby vám např. na hodinku uvolnili pokoj. Je to pro váš nerušený relax. Není nic horšího, když si užíváte masáž a kolem běhají děti nebo manžel sleduje na gauči fotbalový zápas.

2. Mějte připravené pantofle nebo ponožky

Při masáži se pracuje s olejem a rozhodně nechci žádným způsobem znečistit váš interiér. Při masáži celého těla nebo hlavně nohou mějte vždy připravené ponožky nebo nějaké pantofle, aby jste do nich mohli hned po masáži vklouznout a neudělali si tak na podlaze mastné ťápoty 🙂 

3. Dejte si před masáží sprchu nebo vanu

Toto je velmi přínosné pro tělo, jelikož se teplou vodou před masáží krásně uvolní svaly a velmi pozitivně to ovlivní celkový účinek masáže.

4. Připravte si svou oblíbenou hudbu

Ačkoliv vozím hudbu vždy sebou, přesto doporučuji každému klientovi, aby si k masáži pustil svou oblíbenou hudbu. Tělo i mysl na ni lépe naladíte a více se uvolníte.

5. Domácí mazlíčci k masáži nepatří

Vím, že své mazlíčky milujete a chcete, aby byli všude s vámi. I já mám zvířata velmi rád, ale k masáži rozhodně nepatří. Stejně jako v salonech, i u vás doma by měly při masáži být určitá hygienická pravidla. Proto své mazlíčky po dobu mé návštěvy raději nechte odpočívat třeba ve vedlejším pokoji.

Mapa měst a vesnic, kde jsem masíroval

Skoro žádné místo není problém. Klikněte na ,,Zobrazit na Mapy.cz“ a dozvíte se, která města či vesnice jsem jako mobilní masér již navštívil.