Nabídka masáží

Klasická masáž

Klasická masáž může být silová, relaxační nebo klidně velmi jemná. Každá může být úplně jiná. Záleží na vás, jakou masáž momentálně potřebujete. Zpravidla využívám hmaty hlavně ze sportovní masáže, relaxační masáže, čínské energetické masáže, breussovy masáže nebo shiatsu.


Masáž zvukem tibetské mísy

Masáž zvukem tibetské mísy je speciální druh zvukové terapie, při které se používá pouze jedna tibetská mísa a je přikládána na pevně dané body na těle. Její vibrace pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla. Zároveň uklidňující zvuk tibetské mísy navozuje hlubokou relaxaci, harmonizuje orgány a podporuje tak samoléčicí procesy v těle.

Zvukové vibrace se tedy dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Moje masáž tibetskými mísami probíhá velmi intuitivně, s citem a hlavně s ohledem na klienta. Můžete ležet oblečeni v lehkém, tenkém oděvu nebo ve spodním prádle. Celé tělo pak samozřejmě přikrývám dekou a odkrývá se pouze masírovaná část.

Po masáži zvukem se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Kontraindikace:

těhotenství, deprese, epilepsie, kardiostimulátor


Reflexní masáž chodidel

Promačkáváním reflexních bodů na chodidlech lze ovlivnit činnost orgánů, funkčnost kostí a svalů a zároveň se harmonizuje celé tělo.


Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je speciální procedura, která je součástí starobylého indického učení Ájurvéda. Při masáži se masíruje horní část zad, ramena, šíje a hlavně pokožka hlavy, vlasy a nakonec také obličej.

Při indické masáži hlavy může klient zůstat v oblečení, je tedy vhodná také pro ty, kteří jsou stydlivější. Zároveň se nepoužívají žádné masážní prostředky ani oleje a masíruje se vsedě.

Celá tato procedura dokonale odbourává stres a napětí, tlumí bolesti hlavy, navozuje pocit duševní rovnováhy a zlepšuje imunitní systém.


Energetická masáž

Masáž pomocí jemné energie Reiki poskytuje klidné, utišující povzbuzení, které pomáhá zmírnit bolesti, úzkosti, stres a dává podporu při fyzických i duševních nemocech.

Své ruce jemně přikládám na tělo klienta a energie tak prochází skrze mne přímo do míst, kde je jí nejvíce potřeba. Žádným způsobem tedy o procesu vedení energie nerozhoduji.

Energetickou masáž nenabízím nikomu, kdo o ni nestojí. Každý by se měl nejdříve zamyslet, zda právě působení energií potřebuje.


Office masáž

Office masáž je ideální benefit pro zaměstnance, který jim nejenom zpříjemní den, ale zároveň může zlepšit jejich výkonnost a zdravotní stav. Spokojený a uvolněný zaměstnanec je schopen mnohem lépe pracovat a práce ho více těší. Masáž dokáže snížit úroveň fyzického a psychického stresu. Je ideální pro klienty pracující dlouhé hodiny u počítače.

Office masáž je prováděna vsedě na klasické židli a klient je při ní zcela oblečený. Nepoužívám žádné oleje ani jiné pomůcky, pouze své ruce a prsty. Masáž zahrnuje hlavu, šíji, ramena, záda, ruce, dlaně a prsty.

Délka masáže je 15 minut a během jedné hodiny lze takto postavit na nohy až čtyři zaměstnance, jelikož není třeba žádná speciální příprava.

Cena masáže je stanovena vždy individuálně dle požadavků klienta. Odvíjí se dle počtu masáží a frekvence návštěv.


Další služby

Harmonizace zvukem tibetských mís (pro skupiny i jednotlivce), čištění prostoru zvukem, dárkové poukazy na masáže, poradenství