Nabídka masáží

Klasická relaxační masáž

Klasická relaxační masáž působí blahodárně na centrální nervový systém, uvolňuje celé tělo a napomáhá k celkové regeneraci organismu.

Masírovat lze prakticky celé tělo od konečků prstů po masáž hlavy a obličeje, ale i každá část těla samostatně.

Vhodná délka klasické relaxační masáže: 30 min. / 45 min. / 60 min. / 90 min.


Masáž zvukem tibetské mísy

Masáž zvukem tibetské mísy je speciální druh zvukové terapie, při které se používá pouze jedna tibetská mísa a je přikládána na pevně dané body na těle. Její vibrace pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla. Zároveň uklidňující zvuk tibetské mísy navozuje hlubokou relaxaci, harmonizuje orgány a podporuje tak přirozenou regeneraci.

Tuto techniku mi předal mistr zvuku František Horváth – www.kouzlozvuku.cz

Zvukové vibrace se tedy dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Při masáži můžete ležet oblečeni v lehkém, tenkém oděvu nebo ve spodním prádle. Celé tělo pak samozřejmě přikrývám dekou a odkrývá se pouze masírovaná část.

Po masáži zvukem se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Kontraindikace:

těhotenství, deprese, epilepsie, kardiostimulátor

Vhodná délka masáže zvukem tibetské mísy: 60 min.


Reflexologie nohou a rukou

Reflexologie je pradávná metoda, jejíž historie sahá až do starověkého Egypta. Promačkáváním reflexních bodů nohou nebo rukou lze ovlivnit činnost orgánů, funkčnost kostí a svalů a celkově posílit celý organismus.

Na chodidlech má však reflexologie největší účinek. Chodidlo představuje dokonalý obraz člověka a jsme s nimi propojeni s Matkou Zemí, ze které čerpáme životní energii. Reflexologie navíc představuje relaxaci a regeneraci pro unavená chodidla, která nás celé dny drží.

Ruce mají také zásadní postavení v našem životě. Denně s nimi pracujeme nebo tvoříme. Reflexologie rukou je překvapivě jemná a účinná. Navíc ji lze provádět kdekoliv, jelikož oproti nohám máme ruce stále k dispozici.

Vhodná délka reflexologie: 30 min. / 45 min. / 60 min.


Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je speciální procedura, která je součástí starobylého indického učení Ájurvéda. Při masáži se masíruje horní část zad, ramena, šíje a hlavně pokožka hlavy, vlasy a nakonec také obličej.

Při indické masáži hlavy může klient zůstat v oblečení, je tedy vhodná také pro ty, kteří jsou stydlivější. Zároveň se nepoužívají žádné masážní prostředky ani oleje a masíruje se vsedě.

Celá tato procedura dokonale odbourává stres a napětí, tlumí bolesti hlavy, navozuje pocit duševní rovnováhy a zlepšuje imunitní systém.

Vhodná délka indické masáže hlavy: 30 min.


Reiki

Masáž pomocí jemné energie Reiki poskytuje klidné, utišující povzbuzení, které pomáhá zmírnit bolesti, úzkosti, stres a dává podporu při fyzických i duševních nemocech.

Své ruce jemně přikládám na tělo klienta a energie tak prochází skrze mne přímo do míst, kde je jí nejvíce potřeba. Žádným způsobem tedy o procesu vedení energie nerozhoduji.

Reiki nenabízím nikomu, kdo o ni nestojí. Každý by se měl nejdříve zamyslet, zda právě působení energií potřebuje.

Vhodná délka Reiki sezení: 30 min. / 45 min. / 60 min.


Další služby

Hudební lázně (pro skupiny i jednotlivce), čištění prostoru zvukem, posílání energie na dálku, dárkové poukazy na masáže, poradenství