Nabídka masáží

Klasická masáž

Klasická masáž se uplatňuje při potížích pohybového aparátu, kde je třeba uvolnit ztuhlé svaly.

Zpravidla využívám hmaty hlavně ze sportovní masáže, čínské energetické masáže, breussovy masáže nebo shiatsu.


Relaxační masáž

Jedná se o jemnou a zklidňující masáž, která působí blahodárně na centrální nervový systém, uvolňuje celé tělo a napomáhá k celkové regeneraci organismu.

Při relaxační masáži se využívají jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a relaxace. Lze masírovat prakticky celé tělo od konečků prstů po masáž hlavy a obličeje, ale i každá část těla samostatně.


Masáž zvukem tibetské mísy

Masáž zvukem tibetské mísy je speciální druh zvukové terapie, při které se používá pouze jedna tibetská mísa a je přikládána na pevně dané body na těle. Její vibrace pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla. Zároveň uklidňující zvuk tibetské mísy navozuje hlubokou relaxaci, harmonizuje orgány a podporuje tak přirozenou regeneraci.

Tuto techniku mi předal mistr zvuku František Horváth – www.kouzlozvuku.cz

Zvukové vibrace se tedy dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Při masáži můžete ležet oblečeni v lehkém, tenkém oděvu nebo ve spodním prádle. Celé tělo pak samozřejmě přikrývám dekou a odkrývá se pouze masírovaná část.

Tato masáž trvá 60 minut a nelze ji kombinovat s jinými druhy masáží, jelikož se jedná o speciální rituál zvuku, vibrací a doteku.

Po masáži zvukem se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Kontraindikace:

těhotenství, deprese, epilepsie, kardiostimulátor


Reflexní masáž chodidel

Promačkáváním reflexních bodů na chodidlech lze ovlivnit činnost orgánů, funkčnost kostí a svalů.

Chodidlo představuje dokonalý obraz člověka a při masáži se tedy dotýkám celého těla a dokonce i duše.


Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je speciální procedura, která je součástí starobylého indického učení Ájurvéda. Při masáži se masíruje horní část zad, ramena, šíje a hlavně pokožka hlavy, vlasy a nakonec také obličej.

Při indické masáži hlavy může klient zůstat v oblečení, je tedy vhodná také pro ty, kteří jsou stydlivější. Zároveň se nepoužívají žádné masážní prostředky ani oleje a masíruje se vsedě.

Celá tato procedura dokonale odbourává stres a napětí, tlumí bolesti hlavy, navozuje pocit duševní rovnováhy a zlepšuje imunitní systém.


Reiki

Masáž pomocí jemné energie Reiki poskytuje klidné, utišující povzbuzení, které pomáhá zmírnit bolesti, úzkosti, stres a dává podporu při fyzických i duševních nemocech.

Své ruce jemně přikládám na tělo klienta a energie tak prochází skrze mne přímo do míst, kde je jí nejvíce potřeba. Žádným způsobem tedy o procesu vedení energie nerozhoduji.

Reiki nenabízím nikomu, kdo o ni nestojí. Každý by se měl nejdříve zamyslet, zda právě působení energií potřebuje.


Další služby

Hudební lázně (pro skupiny i jednotlivce), čištění prostoru zvukem, posílání energie na dálku, dárkové poukazy na masáže, poradenství