Nabídka masáží

Klasická relaxační masáž

Masáže jsou považovány za jeden z nejstarších léčebných prostředků na světě. Klasická relaxační masáž uvolňuje ztuhlé svaly, působí blahodárně na centrální nervový systém a napomáhá k celkové regeneraci organismu.

Masírovat lze prakticky celé tělo od konečků prstů po masáž hlavy a obličeje, ale i každá část těla samostatně.


Masáž zvukem tibetské mísy

Masáž zvukem tibetské mísy je speciální druh zvukové terapie, při které se používá pouze jedna tibetská mísa a je přikládána na pevně dané body na těle. Její vibrace pak jemným způsobem prostupují nejen ke svalům a kostem, ale také k samotným buňkám, které jsou základním stavebním prvkem lidského těla. Zároveň uklidňující zvuk tibetské mísy navozuje hlubokou relaxaci, harmonizuje orgány a podporuje tak přirozenou regeneraci.

Tuto techniku mi předal mistr zvuku František Horváth – www.kouzlozvuku.cz

Zvukové vibrace se tedy dostávají až do míst, kam byste se rukou nebo prsty jen těžko dostávali.

Při masáži můžete ležet oblečeni v lehkém, tenkém oděvu nebo ve spodním prádle. Celé tělo pak samozřejmě přikrývám dekou a odkrývá se pouze masírovaná část.

Po masáži zvukem se uvolňují psychické i fyzické bloky, uvolní se napětí a v našem těle vzniká rovnováha.

Kontraindikace:

těhotenství, deprese, epilepsie, kardiostimulátor


Reflexologie chodidel a rukou

Reflexologie je pradávná metoda, jejíž historie sahá až do starověkého Egypta. Promačkáváním reflexních bodů nohou nebo rukou lze ovlivnit činnost orgánů, funkčnost kostí a svalů a celkově posílit celý organismus.

Na chodidlech má však reflexologie největší účinek. Chodidlo představuje dokonalý obraz člověka a jsme s nimi propojeni s Matkou Zemí, ze které čerpáme životní energii. Reflexologie navíc představuje relaxaci a regeneraci pro unavená chodidla, která nás celé dny drží.

Ruce mají také zásadní postavení v našem životě. Denně s nimi pracujeme nebo tvoříme. Reflexologie rukou je překvapivě jemná a účinná. Navíc ji lze provádět kdekoliv, jelikož oproti nohám máme ruce stále k dispozici.


Reiki masáž

Reiki masáž je relaxační procedura prováděná bez oleje. Jde o intuitivní a jemné přikládání rukou na tělo klienta kde dochází k přenosu univerzální energie do těla a energetických center. Energie tak prochází skrze mne přímo do míst kde je jí nejvíce potřeba. Žádným způsobem tedy o procesu vedení energie nerozhoduji. Využívám hlavně techniky z tradičního Usui Reiki.

Reiki nenabízím nikomu, kdo o ni nestojí. Každý by se měl nejdříve zamyslet, zda právě působení energií potřebuje.


Další služby

Hudební lázně (pro skupiny i jednotlivce), čištění prostoru zvukem, posílání energie na dálku, dárkové poukazy na masáže, poradenství